İrem Refiğ

İrem Refiğ

1991 İstanbul doğumlu olan İrem Refiğ, 2017 yılında İstanbul Altınbaş Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Aynı yıl içerisinde Londra’da University of East London Klinik ve Toplum Psikolojisi Yüksek Lisans programına kabul edilmiştir. 

Yüksek Lisans Tezini üniversitesinin Bilişsel Değerlendirme Bataryasını Türkçeye çevirerek, Türkler üzerindeki geçerliliğini araştırarak başarıyla tamamlayıp Uzman Klinik Psikolog ve Uzman Toplum Psikoloğu ünvanını almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi sırasında Özel Balıklı Rum Hastanesinin Psikiyatri bölümünde uyuşturucu ve alkol bağımlılarıyla çalışarak stajını tamamlamış, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerinde, sosyal sorumluluk projelerinde ve anaokullarında da stajlar yapmıştır. 

Lisans eğitimi sırasında üniversitesinde de yürütülen Çocuk Üniversitesi projesinde çeşitli pozisyonlarda görev almış ve üç yıl boyunca Bağcılar’da bir ilkokulda çeşitli zamanlarda çalışmıştır. 

2019 Eylül ayından beri Klinik Psikolog Ali Rıza Tunur’un vermiş olduğu, Psikanalitik Psikoterapilerde İç Eklektik Yaklaşım eğitimine devam etmekte ve Virgül Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Klinik Psikolog olarak görev almaktadır.

Daha kaliteli bir yaşam için

ilk adımı bugün atın

Daha kaliteli bir yaşam için

ilk adımı bugün atın