Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında Uzman Klinik Psikolog Ali Rıza Tunur öncülüğünde üç psikolog tarafından kurulan Virgül Psikolojik Danışmanlık Merkezi bugün, alanında uzman yirmiye yakın terapiste ev sahipliği yapan İstanbul’un en büyük terapi merkezlerinden biri. 

Geçen sekiz yılda bireysel terapi, çocuk ergen terapisi, evlilik çift terapileri, cinsel terapiler ve grup terapileri alanlarında binlerce danışan ile gerçekleştirdiğimiz on binlerce saat seansta durduk, dinledik, nefes aldık ve farklı bir hayatı birlikte keşfettik. On binlerce saat terapide edindiğimiz tecrübeyi açtığımız staj programları ve terapi eğitimleri ile alana yeni terapistler kazandırmak için kullandık. 

Cümle içinde nasıl ki bir virgül bize nefes alacak bir alan yaratıyorsa, Virgül Psikoloji de hayatınızda nefes alınacak bir güvenli bir alan sunmak için burada. 

Terapi

Yaklaşımımız

Bizi biz yapan iyisiyle, kötüsüyle hatta travmalarımızla bugüne kadar yaşadıklarımız olduğuna göre hikayemizi anlamlı şekilde sürdürmek istiyorsak o hikayenin başını iyi okumalı, anlamalı ve içselleştirmeliyiz. Virgül Psikoloji’nin terapi yaklaşımı da hayatın bundan önceki kısmını gözden geçirip içselleştirmek ve bundan sonraki kısmını daha bilinçli, daha farkında ve daha ayakları yere basacak şekilde yeniden yapılandırmak ve daha kaliteli bir nefes alıp daha iyi bir hayat inşa etmektir. 

Yani geçmişte yaşadıklarımızın bize sunduğu zenginlikten feyiz alarak geleceğimizi yeniden yazmaktır. 

Keşiflerinize Tanıklık Edecek

Uzman Kadromuz

2012 yılında üç psikologla başladığımız yolculukta bugün kadromuza kattığımız yirmiye yakın uzman ile İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük terapi merkezlerinden biriyiz. Fakat bizim için fiziki ve sayısal büyüklüklerden daha anlamlı bir şey varsa o da bizden destek alan binlerce hastayla yaptığımız on binlerce saat seansa dönüp baktığımızda gönül rahatlığıyla kurduğumuz şu cümle: “Başka bir hayat mümkün.” Tüm ekibimizle sizin için “mümkün” olanı birlikte keşfetmek için buradayız. 

Uzman Klinik Psikolog
Genel Koordinatör

Daha kaliteli bir yaşam için

ilk adımı bugün atın

Daha kaliteli bir yaşam için

ilk adımı bugün atın